Naše benefity

Najlepšie ceny elektrických garniž

Vďaka našej vlastnej značke motorov Mio Decor dokážeme poskytnúť najlepšiu cenu elektrických garniž na trhu. Zároveň naše motory umožňujú všetky možnosti ovládania, teda vypínačom, diaľkovým ovládačom, potiahnutím závesu a samozrejme aj napojením na akýkoľvek Smart Home systém, napríklad FIBARO, Homey, Shelly, Tuya ale aj Loxone či Taphome.

Rolety, interiérové žalúzia a rolety Deň & Noc vyrábame na mieru

Nechcete sa prispôsobovať rozmerom štandardných roliet, ktoré nájdete v obchodoch ako Ikea či Jysk? Hľadáte vyššiu kvalitu vyhotovenia? Presne to u nás nájdete. Všetky produkty tienenia Vám vyrobíme presne na mieru a vy tak nemusíte robiť žiadne kompromisy. 

Dodanie tovaru aj v celku do 6 metrov

Najväčšia výzva, s ktorou sa stretávame je väčšinou dodanie. Najmä garniže sú väčšinou dlhé niekoľko metrov. Vďaka naším skúsenostiam však dokážeme poskytnúť dodanie ganiž rozložených na 2 metrové kusy tak, že je ich následne možné veľmi jednoducho zložiť. Toto dodanie máte k elektrickým garnižiam zadarmo.

Pokiaľ by ste však chceli dodať garniže v jednom kuse do 6 metrov, máme k dispozícií aj možnosť objednať paletovú prepravu. Táto preprava je vhodná najmä pri väčších objednávkach alebo tam, kde je potreba zavesiť veľmi vysoký záves (nad 5 metrov).

Sme overený predajca

My v HomeSystem veríme, že spokojný zákazník je ten správny cieľ podnikania, pretože len spokojný zákazník nás odporuči svojmi okoliu. Aj vďaka tomu už viac ako 12 rokov pôsobíme na trhu Smart Home, vďaka čomu sme získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorých názory nájdete medzi našími hodnoteniami, ale aj na Heureke. Aj v oblasti tienenia robíme všetko, čo sa dá pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.