Sada na podomietovú inštaláciu elektrickej garniže Somfy


Cena
od 299 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
mFix_somfy

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Biela Čierna

ks

Inštalácia elektrickej garniže pod omietku je luxusný spôsob osadenia, ktorý dokonale zladí elektrickú garnižu s Vaším stropom. viac

Inštalácia elektrickej garniže pod omietku

Vďaka naše hliníkovej sade pre podomietkovú inštaláciu elektrických garniž s motormi Somfy môžete nainštalovať garnižu tak, že neuvidíte nič, len jej spodnú časť. Garniža je tak dokonale zladená s Vaším interiérom. Naše profily sú vyrábané z kvalitného práškovaného hliníku v bielej alebo čiernej farbe. Vďaka možnosti výberu farby je prispôsobenie tohto profilu budúcej garniži dokonalé. Navyše, vďaka nášmu úchytu mFix je montáž garniže do tohto profilu jednoduchá a je zabezpečená aj jednoduchá demontáž pre prípad opravy alebo servisu. 

Podomietková montáž garniže je prémiový spôsob inštalácie, ktorý zaručí úplne plynulý prechod zo stropu na garnižu, kedy nevidíte žiadne iné súčasti garniže, len jej spodnú časť a záves. Táto sada je špeciálne navrhnutá pre naše profily garniž, ktoré do nej dokonale zapadnú.

Vlastnosti: 
- Dĺžka až 18 metrov, dodávané v kusoch do 2 metrov
- hliníkove profily farbené práškovaním o vysokej kvalite, dostupné v čierje a bielej
- Po inštalácií garniže (nie je súčasťou produktu) je viditeľná len jej spodná čast s bežcami
- Nosnosť až 100kg, nie však viac ako 10kg na meter.
- Jednoduchá montáž garniže

Spôsob inštalácie:
Profil na zabudovanie garniže do stropu je potrebné osadiť počas pripravy sadrokartonového stropu. Konštrukciu je nutné prispôsobiť na jeho správne osadenie a následne je potrebné pri tmelení zatmeliť boky profilu tak, aby boli v jednej robine so stropom.

Obsah balenia: 

Podomietkový profil pre inštaláciu garniže v dĺžke presne podľa požiadavky. 

Kompatibilné garniže:
Do profilu je možné osadiť naše elektrické garniže s motormi Somfy (všetky tipy).

Akú dĺžku objednať?

Pri objednávke garniže je potrebné napísať v políčku presné dĺžka takú dĺžku, ktorú potrebujete s prihliadnutím na inštalačnú rezervu. Táto rezerva je pri elektrických garnižiach 2cm z každej strany, kde je garniža pri stene. To znamená, ža ak napríklad máte od steny po stenu 400cm tak pri objednávaní elektrickej garniže zadávate presnú šírku 396cm.

Pri objednávaní garniže do tohto profilu je potrebné dôkladne dodržať tieto rozmery, aby garniža ideálne sadla.

Zahnutie na mieru:

Profil pre podomietkovú inštaláciu garniž Somfy pre Vás pripravíme aj v zahnutej verzií. Toto zahnutie s polomerom 20cm je vhodné tam, kde potrebujete garnižu inštlaovať do rohu.

Upozornenie: V prípade, že potrebujete zahnutú zabudovanú garnižu je potrebné objednať zároveň aj profil pre zabudovanie aj garnižu, aby bolo už z výroby zabezpečené dokonalé zahnutie tak, aby garniža sedela presne na svoje miesto. 

Pri objednávke zahnutia je potrebné vyplniť formulár, ktorý nájdete TU a poslať nám ho ako odpoveď na potvrdzujúci email Vašej objednávky.