Manuálna roleta Deň A Noc na mieru - skupina A - Rozmer (ŠxV): 160x80


Cena
197 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
DenANoc_A-151

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Na stenu

Výroba na zákazku - Produkt vyrobený na mieru podľa objednávky
ks

Rolety deň a noc sú nádherným spôsobom tienenia interiéru. My Vám tieto rolety vyrobíme na mieru presne podľa Vašej potreby. viac

Manuálna Roleta Day&Night skupina materiálu A

Rolety deň a noc sú skvelým spôsobom tienenia interiéru. Vďaka tomu, že majú dve vrstvy materiálu, ktoré sa vzájomne prelínajú si môžete do interiéru pustiť presne toľko svetla, koľko potrebujete. Tento typ roliet je skvelým pre rozbíjanie ostrého svetla počas letných dní a pre získanie súkromia.

Výhody naších roliet Deň a noc

Manuálne rolety Deň a noc vyrábame pre Vás na mieru, presne podľa Vaších potrieb. To znamená, že vy si poviete, ako presne má byť roleta široká aj vysoká. Už žiadné štandardné šírky, ktoré vlastne nikomu úplne nevyhovujú.

- Rolety Deň&Noc vyrábame až do šírky 240 cm,
- Široká ponuka farieb a štruktúr látok,
- Jednoduchá montáž na stenu

Balenie manuálnych roliet Deň&Noc obsahuje:

- Roleta v rozmeroch presne podľa požiadavky
- Držiaky umožňujúce montáž na stenu

Strana retiazky a výška montáže rolety Deň&Noc:

Pri manuálnych roletách si môžete vybrať, na ktorej strane bude retiazka na vytiahnutie rolety. Taktiež pri objednávke zadávate, ako vysoko je roleta nainštalovaná aby sme Vám vedeli prispôsobiť dĺžku retiazky tak, aby sa ovládala pohodlne. Ak máte napríklad roletu inštalovanú na horných oknách, retiazku Vám prispôsobíme tak, aby ste je mali až do pohodlnej výšky na ovládanie.

Možnosti inštalácie elektrickej rolety Deň&Noc

- montáž tohto typu rolety je možné len na stenu. Montáž na strop nie je možná. Naše rolety sú vyhotovené z kvalitných materiálov a sú trvácne, preto sú aj ťažšie. Preto neumožňujeme pri nich montáž ani zavesením na okná, čo je jednoduché riešenie, avšak väčšinou pre rolety vyrobené z plastu alebo ľahších materiálov.

Farba bočníc a ťažidla rolety Deň&Noc:

Plastové komponenty na tejto rolete môžu byť vyhotovené v dvoch farbách. Ide o bočné plasty hore na rolete a taktiež plasty dolu a závaží, ktoré sa stará o to, aby roleta bola pekne natiahnutá. Dostupné farby su:

- biela
- šedá.

Ako správne zmerať potrebný rozmer pre objednávku:

Zameranie rolety je veľmi dôležité, nakoľko presné zameranie Vám umožní jednoduchú neskoršiu montáž. Pri zameraní potrebujete tieto dva rozmery:


- Šírka hotovej látky - presne tak, vy zameriavate, aká široká má byť látka. Teda zmerajte priestor, ktorý chcete zatieniť. Následne je dôležité počítať s tým, že celková šírka rolety je o 4,5cm širšia, nakoľko ju rozširia inštalačné nožičky.  Vždy sa teda uistite, že oproti šírke látky máte ešte aspoň 4,5cm priestor do strany.

- Celková výška rolety - výška meraná od hornej po spodnú hranu rolety po rozvinutí, vrátane priestoru na návin rolety. Teda tu zameriavate celkový priestor od miesta, kde bude roleta upevnená až po spod, kde bude dosadať v zarvorenom stave.

Dodanie roliet Deň a Noc:

Tieto rolety dopravíme kuriérom priamo k Vám. Je však potrebné zvoliť si pri nákupe to správne dodanie. Rolety sa pre prepravu nedajú nijako rozložiť, takže je počítať s tým, že ak si objednáte napríklad 230cm širokú roletu, bude dodaná v balíčku so šírkou 240cm.

Všetko o možnostiach dodania sa dočítate TU.

Alternatívne produkty1