O nás

Elektrické-garniže.sk je eshop zameraný na interiérové tienenia. Ako náš názov napovedá, našou prioritnou oblasťou pôdobenia je výroba a predaj elektrických garniž. Tieto sú našou špecialitou a dokážeme sa pochváliť riešeniami od najlacneších garniž na mieru až po zložité, technický náročné riešenia. Pokiaľ hľadáte elektrické garniže do Vášho domu, ste na správnom mieste.

Keďže nie v každej izbe je elektrická garniža to správne riešenie, v našej ponuke nájdete aj manuálne hliníkové koľajnice, elektrické interiérové rolety, či žalúzie a samozrejme, aj bežné rolety a žalúzie. Našou prioritou je kvalita a spokojnosť. Naše výrobky sú vyrábané s najlepších materiálov a snažíme sa taktiež dať Vám k dispozícií všetky možnosti ovládania.

V čo sme však najlepši je efektívnosť dodania. Aj napriek tomu, že naša výroba je v Poľsku, dokážeme dodať garniže na mieru do 10 dní od prijatia platby. Vy už nemusíte čakať na cenové ponuky, sktátka si naklikajte, čo potrebujete, objednajte, zaplaťte a zvyšok nechajte na nás.